URFAOBJEKTİF.COM – Urfa Haber

Tarkan’la düğününde tanıştık

Tarkan’la düğününde tanıştık
118
12 Ekim 2016 - 19:26
Uluslararası moda şovları kapsamında düzenlediği defilelerin yanı sıra sanat dünyasının ünlüleriyle de çalıştı.Tarkan’ın bu yılki Harbiye konser serisindeki kostümlerinde yine onun imzası vardı. Gülnur Güneş’le buluştuk, kariyer hikayesinden Tarkan’a, bu yılın trendlerinden yeni projelere her şeyi konuştuk.
 
 Gülnur Güneş’in tasarımlarından haberdarız ama kendisini pek tanımıyoruz. Öncelikle bize biraz Gülnur Güneş’ten söz eder misiniz, nasıl başladı tasarım macerası?
– Moda benim için her zaman bir tutkuydu. Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okurken kendimi derslerde çizim yaparken bulurdum. Sonra İstanbul Moda Akademisi’yle tanıştım ve bu benim için dönüm noktası oldu. Moda tasarımına geçmeden önce de bir senelik marka yönetimi geçmişim oldu… Sıfırdan bir şey yaratıyorsanız birçok alanda ve konuda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Markanızın finansıyla, kimliğiyle, uluslararası yazışmalar gibi birçok detayla sizin ilgilenmeniz gerekiyor, dolayısıyla uluslararası ilişkilerden aldığım eğitim ve marka yönetimi, moda tasarımı eğitimiyle birleşince bunların hepsiyle ilgilenmek daha kolay oldu. 6 ay Özlem Kaya, 1 yıl Nur Yerlitaş ile staj yaptım. Stajımı tamamladıktan sonra ilk markamı kurdum.
hurriyet.com.tr

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

ücretsiz udemy kurslarımutfakta tasarruf kadınlar kulübüsağlık yazıları