Kadının Pişkinliğine bakın « URFAOBJEKTİF.COM – Urfa Haber

SON DAKİKA

Kadının Pişkinliğine bakın

Bu haber 13 Ekim 2016 - 20:55 'de eklendi ve 119 kez görüntülendi.
Muğla'nın Fethiye ilçesinde yasa dışı yollarlaYunanistan'ın Rodos Adası'na geçmeye çalışan Suriye uyruklu 59 sığınmacı ile kaçak geçişleri organize eden 8 kişi yakalandı.
 
RODOS ADASI'NA GEÇECEKLERDİ
Göcek Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Çığlık Koyu açıklarında bir teknede kaçaklar bulunduğu bilgisi üzerine çalışma başlattı. Durdurulan teknede, yasa dışı yollarlaYunanistan'ın Rodos Adası'na geçmeye çalıştıkları belirlenen Suriye uyruklu 59 kişi yakalandı.
 
5'İ GÜRCÜ 8 ORGANİZATÖR YAKALANDI
Ekipler, kaçak geçişleri organize ettikleri gerekçesiyle teknede bulunan 5'i Gürcistanuyruklu 8 kişiyi gözaltına aldı. Bota alınan sığınmacılar, Göcek Jandarma Karakol Komutanlığı'na getirildi.
 
YETİŞKİNLER İÇİN 4 BİN DOLAR ÖDEDİLER
Suriyeli sığınmacıların jandarmadaki işlemlerinin ardından Muğla'daki Göç İdaresi'ne gönderileceği öğrenildi. Sığınmacıların organizatörlere çocuklar için 2 bin, yetişkinler için ise 4 bin dolar ödeme yaptıkları ortaya çıktı.
 
ÇOCUKLAR OYUN OYNADI
Karakolda bekleyen sığınmacıların çocukları neşe dolu oyunlar oynarken, özellikle bir çocuk karakolun neşe kaynağı oldu.
 
ORGANİZATÖRÜN HAREKETLERİ ŞAŞIRTTI
Organizatör olduğu iddia edilen Gürcü uyruklu bir kadının sağlık kontrolü dönüşü zafer işareti yapması ve rahat hareketler sergilemesi ise dikkat çekti.
 
haberler.com