Başkan Aydın’dan Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere kitap desteği « URFAOBJEKTİF.COM – Urfa Haber

SON DAKİKA

Kabine toplantısı sona erdi

GÜNDEM, ŞANLIURFA, SİYASET, SON DAKİKA, YEREL HABERLER

Cani babanın savunması şoke etti

GÜNDEM, ŞANLIURFA, SİYASET, SON DAKİKA, YEREL HABERLER

ULAKLI KIRSAL MAHALLESİNDE SATHİ ASFALT ÇALIŞMASI

GÜNDEM, ŞANLIURFA, SİYASET, SON DAKİKA, YEREL HABERLER

Diyarbakır’da dehşet anları

GÜNDEM, ŞANLIURFA, SİYASET, SON DAKİKA, YEREL HABERLER

Başkan Aydın’dan Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere kitap desteği

Bu haber 05 Kasım 2019 - 18:07 'de eklendi ve 12.378 kez görüntülendi.

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, Gençlik Evlerinde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencileri ziyaret ederek ücretsiz kaynak kitap dağıttı.
Gençlere ve eğitime yönelik desteklerini sürdüren Siverek Belediyesi, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için konu anlatımlı soru bankası ve kaynak kitaplarını düzenlenen törenle dağıttı.
Kültür İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Ramazan Acarlar Gençlik Evi’nde düzenlenen dağıtım törenine katılan Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.
Eğitim konusunun öncelikleri arasında olduğunu belirten Başkan Şeyhmus Aydın, “Bir toplumun hayat standartları ve refah seviyesinin artması eğitim ile doğru orantılıdır. Bizim de temel hedefimiz eğitimli bir toplum oluşturmaktır. Bu kapsamda geleceğimiz olan gençlerimizin hayalini kurduğu üniversitelere yerleşmelerini sağlamaktır. Kurslarımıza katılan gençlerimize sunulan tüm hizmetler ücretsiz olduğu gibi bugün dağıtımını yaptığımız kaynak kitapları da aynı şekilde verdik.” dedi.
Gençlere tavsiyelerde bulunan Başkan Aydın, şunları kaydetti: “Bugün bizler sizlere hizmet ediyoruz, sizlerde gelecekte hizmet etmek için çok okuyun. Çünkü ülkemizin okuyan gençlere ihtiyacı var ki okuyan değişir, değişen değiştirir. Sizler bu milletin ve memleketin umudusunuz.”
Öğrenciler dağıtılan kitaplardan dolayı Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’a teşekkür etti.