Urfa Objektif Haber

Haberlerimiz 300 bin Urfalının önüne çıkıyor!

Şanlıurfa’da birçok yeniliği yapmaya hazırlanan ve Urfa’nın yeni sesi olmayı hedefleyen Urfaobjektif.com’un haberleri 300 bin Urfalıya servis ediliyor. Yaptığımız haberlerimiz neredeyse Şanlıurfa Sayfalarının tamamında paylaşılıyor. Şanlıurfalılara haberin en kalitelisini anında sunmak amacıyla Facebook’ta bulunan Urfa sayfalarından paylaşılan haberlerimiz on binlerce kişi tarafından okunuyor. 1 AYDIR AÇILAN SAYFAMIZA GÜNLÜK 80 BİN KİŞİ GİRİŞ YAPIYOR Urfaobjektif.com’a atılan […]

13 Ekim 2016 - 20:18 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
Haberlerimiz 300 bin Urfalının önüne çıkıyor!

Şanlıurfa’da birçok yeniliği yapmaya hazırlanan ve Urfa’nın yeni sesi olmayı hedefleyen Urfaobjektif.com’un haberleri 300 bin Urfalıya servis ediliyor.

Yaptığımız haberlerimiz neredeyse Şanlıurfa Sayfalarının tamamında paylaşılıyor. Şanlıurfalılara haberin en kalitelisini anında sunmak amacıyla Facebook’ta bulunan Urfa sayfalarından paylaşılan haberlerimiz on binlerce kişi tarafından okunuyor.

1 AYDIR AÇILAN SAYFAMIZA GÜNLÜK 80 BİN KİŞİ GİRİŞ YAPIYOR

Urfaobjektif.com’a atılan haberlerden seçilen haberlerimiz 7 ayrı sayfada toplam 300 bin kişiye servis ediliyor. Sitemizi günde ortalama 80 bin Urfalı ziyaret ediyor.

ÜLKEMİZİN VE URFAMIZIN ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA HABER YAPIYORUZ

Hiçbir parti, kurum ve şahıs ayırt etmeden haberlerimizi ismimizle bağdaşan “objektif” bir şekilde analiz ederek yapıyoruz. Yapılan haberlerimizi ülkemize ve şehrimize zarar vermeyecek şekilde servis ediyoruz.

URFAOBJEKTİF’TE KÖŞE YAZMAK İSTERMİSİNİZ?

Urfaobjektif.com’da köşe yazarlığı yapmak ister misiniz?

Urfalıların sesi olma parolasıyla yola koyulan Urfaobjektif.com ailesine katılmak isteyen arkadaşlarımız urfaobjektif@gmail.com adresine iletişim bilgilerini atarak köşe yazarlığı başvurusunda bulunabilir.

HABERLERİNİZE URFAOBJEKTİF’TE YER VERİN!

Firmaların, Belediyelerin, STK’ların ve yapılacak olan duyuruların haberlerine sitemizde yer veriyoruz. Sizde haberlerinizin sitemizde yer almasını istiyorsanız urfaobjektif@gmail.com adresine haber dilinde yazdığınız metinleri ve görselleri göndere bilirsiniz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER